🍊Їжте мандарини щодня, будете здорові!💪

🍊Їжте мандарини щодня, будете здорові!💪

Усім відомо, що одне яблуко в день — і лікар не потрібен? Виявляється, мандарин теж рятує від багатьох хвороб.

В мандарині низький вміст калорій, та він містить велику кількість поживних речовин.
6 хвороб, від яких врятує мандарини:

1. Інсульт.
Американська асоціація серця рекомендує вживати велику кількість цитрусових, таких як мандарини, тому що це знижує шанс отримати ішемічний інсульт до 19%!

2. Кров’яний тиск.
Дієта зі зниженою кількістю натрію та цитрусові значно знижують рівень артеріального тиску. У мандаринах також міститься калій, що важливо для підтримки нормального артеріального тиску. Високе споживання калію також знижує шанс раптової смерті на 20%.

3. Рак.
Мандарини та сік з цитрусових зможуть знизити ризик розвитку дитячого лейкозу, особливо коли ці два продукти вживаються в перші два роки життя. Як і у всіх цитрусових, в мандаринах міститься багато вітаміну С, який є антиоксидантом і бореться з вільними радикалами, які викликають рак. Мандарини також мають волокна, яке при регулярному споживанні у великих кількостях можуть допомогти знизити ризик захворювання на колоректальний рак.

4. Серце.
Здорове серце — запорука активного життя. Мандарини багаті вітаміном С, холін, клітковиною та калієм, які зміцнюють серцевий м’яз.

5. Діабет.
Мандарини можуть допомогти боротися з діабетом, особливо з діабетом 1-го типу, через велику кількість клітковини. Волокно, особливо при споживанні на регулярній основі, може допомогти знизити рівень глюкози в крові. Апельсини також корисні тим, що можуть відрегулювати рівень ліпідів, інсуліну і цукру в крові.

6. Шкіра.
Вітамін С, антиоксидант, може забезпечити хороший захист від впливу сонячних променів та забруднень, зменшити появу зморшок на обличчі та поліпшити текстуру вашої шкіри. Цей вітамін життєво необхідний в утворенні колагену, який, як вважається, запобігає старінню шкіри.

Мандарини одні з найздоровіших фруктів в світі!

А як часто ви їсте мандарини?