Зайдіть в особистий кабінет.

Введіть номер картки та пароль з чеку (виданого Вам на касі разом з карткою).
Після входу в Особистий кабінет. Обираємо пункт меню «Профиль» та вносимо анкетні данні. (Зірочками відмічені обов’язкові для заповнення поля).

Після вводу анкетних даних, в кінці сторінки натисніть кнопку «Изменить».

У спливаючому вікні натисніть кнопку «ОК».

На вказаний Вами номер телефону прийде SMS повідомлення з кодом активації. Код потрібно ввести в відповідне поле «Код активации» та натисніть кнопку «Активировать».

Вітаємо, Ваша картка активована!

*Як що Ви забули, чи загубили пароль, зверніться за формою звернення та на Вашу почтову скриньку буде надіслано новий пароль.
*Як що Вам не прийшло SMS повідомлення зверніться до адміністрації магазину або заповніть форму звернення.
* Внесенням особистих даних в Особистий кабінет або надання їх касиру, Ви погоджуєтесь отримувати інформацію (рекламу), у т.ч. про товари та послуги, про рекламні акції, про персональні пропозиції, подарунки та призи, через будь-які вказані в листівці канали зв’язку. Також цим ви надаєте згоду оператору програми лояльності Я ВІРЮ В ЧУДО:
1) Здійснювати обробку всіх ваших персональних даних, вказаних в Особистому кабінеті або наданих касиру з метою аналізу ваших покупок, їх суми, способів і засобів оплати, з метою, пов’язаною з можливістю надання вам інформації (реклами), у т.ч. про товари та послуги, акції, персональні пропозиції, котрі можуть потенційно нести для вас інтерес, а також з метою збору та обробки статистичної інформації та проведенні маркетингових досліджень/
2) Доручати обробку всіх персональних даних іншим особам будь-яким засобом з вищесказаною метою. Згода на обробку персональних даних надається терміном на 50 років.