🎬Геніальні та свіжі серіали, про які ви навіть не чули! Обов’язкові до перегляду!

🎬Геніальні та свіжі серіали, про які ви навіть не чули! Обов’язкові до перегляду!

До вашої уваги пропонуємо свій рейтинг цікавих та сучасних серіалів.

Цей список — в першу чергу для тих, хто вже втомився від односюжетних серіалів, та шукає тепер серіали, на які не шкода буде витрачати час.

А в другу — для всіх шанувальників якісного кіно.

Гарантуємо: в цьому списку кожен знайде для себе щось нове за своїм смаком.

Проповідник

Кожен шукає Бога, обираючи свій шлях. Проповідник Джессі Кастер з Техасу обрав шлях служіння Господу у церкві. Але до того, як стати священиком, цей хлопець чимало нагрішив та зробив стільки поганих діянь, що спокутувати свої гріхи йому належить ще дуже довго. Сам Джессі грішить курінням та пристрастю до міцних алкогольних напоїв, і все частіше сумнівається у правильності обраного шляху.

У переломний момент своєї віри, коли Джессі вирішив відмовитися від служіння Господу, на нього зійшла надприродна сила. Він стає носієм надприродної істоти!

 

Мисливець за розумом

Напевно це найкрутіша історично-біографічна кримінальна драма про роботу агентів ФБР. Серіал заснований на реальних подіях та розкриває історію створення відділу біхевіоризму на базі ФБР в Квантико, що допомогло детективам шукати серійних вбивць озброївшись науковим підходом.

 

Гострі козирки

Події серіалу «Гострі козирки» розгортаються у 20-і роки ХХ століття в англійському місті Бірмінгемі. Брати Томас та Артур Шелбі повертаються з війни до рідного міста, де на них чекає велика родина та бізнес. Незважаючи на глобальну індустріалізацію в країні, в місті панує хаос та безробіття, а також процвітає кримінальний світ. Банди намагаються поділити між собою місто, але владу в Бірмінгемі захоплює впливова та жорстока банда «Гострі козирки», якою керує родина Шелбі.

 

А ви б що додали до цього списку?